Kocaeli Başiskele SYDV Personel Alımı İlanı

Kocaeli Başiskele SYDV Personel Alımı Yapacak

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Büro görevlisi Alımı

Son Başvuru: 22.11.2018

 

İl: KOCAELİ

İlçe: BAŞİSKELE

Alınacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan: BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama:

– Bilgisayar programlarını ( Windows,Word, Excel, Powerpoint,vb programlar) kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak.
– 4 yıllık Yüksek öğrenim Kurumlarının Sağlık Bilimleri Fakültelerine veya İktisadi ve İdari Bilimlerine Bağlı Sosyal Hizmetler bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri, Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümleri ve Fen ve Edebiyat Fakültelerine bağlı Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak.
– En az B sınıfı sürücü belgesine sahibi olmak.(Fiilen şehir içi ve şehir dışında araba kullanıyor olması gerekmekte olup araba kullanımı uygulamalı olarak tespit edilecektir)
– Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– 1 – 4 yıllık Yüksek öğrenim Kurumlarının Sağlık Bilimleri Fakültelerine veya İktisadi ve İdari Bilimlerine Bağlı Sosyal Hizmetler bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri, Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümleri ve Fen ve Edebiyat Fakültelerine bağlı Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. 2 – En az B sınıfı sürücü belgesine sahibi olmak.(Fiilen şehir içi ve şehir dışında araba kullanıyor olması gerekmekte olup araba kullanımı uygulamalı olarak tespit edilecektir) 3 – Bilgisayar programlarını ( Windows,Word, Excel, Powerpoint,vb programlar) kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak. 4 – İlan tarihinden önce en az bir yıl Kocaeli il sınırları içinde ikamet ediyor olmak. 5 – Görevini devamlı yapmasına engel olacak akıl sağlığı, vücut sağlığı ve özrü bulunmamak. 6 – Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak. 7 – Son iki yıl içinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. 8 – Adaylar başvuru belgesine varsa Tezli Yüksek Lisansını Sosyal Politikalar alanında yapmış olanlar belge ekleyebilir. 9 – Adaylar İngilizce-Arapça dillerinden YDS-TOEFL sonuçlarını belgelerine ekleyebilir. 10 – Mütevelli Heyet alım yapıp yapmama hususunda serbesttir.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek İlanlardan Anında Haberdar Olun.

Twitter'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

İnstagram'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız.

   
Etiketler:

Güncel Memur Personel Alımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı