Türk Hava Yolları Teknik Yapısal Bakım Personeli Alımı

Türk Hava Yolları Teknik Yapısal Bakım Personeli Alımı Yapacak

GENEL NİTELİKLER

Genel Kriterler

 

T.C. Vatandaşı olmak,
01.01.1990 sonrasında doğmuş olmak,
Adli sicil, adli sicil arşiv kaydı ve GBT kaydı bulunmamak,
Teorik eğitimler süresince Eskişehir’de ve pratik eğitimlerde İstanbul’da ikameti ve kursa kesintisiz devamı kabul etmek,
Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak (İşitme kaybı, renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklar),
Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği tercihen en az 1 yıl tecilli olmak,
CEFR (Common European Framework of Reference for Languages) kriterlerine göre en az A2 Seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak,
Aşağıda belirtilen bölümlerden mezun olmak,
Anadolu Teknik Liselerinin; UçakGövde Motor – Uçak Elektrik Elektronik
Meslek Yüksek Okullarının; Döküm, Endüstriyel Kalıpçılık, Endüstriyel Otomasyon, Gemi İnşaatı, Gemi Makineleri İşletme, Kaynak Teknolojisi, Lastik ve Plastik Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Metalurji, Mobilya ve Dekorasyon, Otomotiv Teknolojisi, Uçak Teknolojisi.

Aranan Nitelikler

Takım çalışmasına yatkın,
Koşullara kolay adapte olarak çözüm üretebilme becerisine sahip,
Birden fazla işi üstlenebilecek, pratik ve sonuç odaklı,
Öğrenmeye ve çalışmaya hevesli,
Vardiyalı düzende çalışabilecek,
Eğitime kesintisiz devamı kabul etmek.

İŞ TANIMI

Yapısal Bakım Personeli

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., Türk Hava Yolları A.O. marka topluluğunun bir parçasıdır. Dünyanın ileri gelen havacılık servis tedarikçilerinden olan marka, müşterilerine 8.500 kişilik uzman ekibiyle; kaliteli ve kapsamlı bakım, onarım, modifikasyon ve rekonfigürasyon hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul, Ankara ve Aydın’da bakım hangarları bulunan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., operasyonlarını İstanbul’da Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı tesisleri olmak üzere iki kıtada yürütmekte; mühendislik ve bakım faaliyetlerinin yanı sıra komponent bakım-yedek desteği, dizayn, sertifikasyon ve üretim alanlarında birçok uluslararası havayolu şirketine hizmet vermektedir.

Bu ilan kapsamında Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ve İŞKUR Eskişehir İl Müdürlüğü işbirliği ile havacılık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik Uçak Yapısal Bakım Elemanı Eğitim Programı düzenlenecektir.

Eğitim programının teorik kısmı Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde pratik kısmı ise THY Teknik A.Ş.’nin İstanbul’daki tesislerinde yapılacaktır. Eğitim süresi yaklaşık 5 ay olup eğitimi başarıyla bitiren kursiyerler Uçak Yapısal bakım-onarımı alanında istihdam edilecektir.

İlanımıza başvuran adayların Eskişehir İŞKUR’un açmış olduğu 721306 portal numaralı ilan üzerinden de başvurması gerekmektedir.

Sosyal İmkânlar

THY Teknik A.Ş. çalışanlarına önemli sosyal olanaklar sağlar. Geniş bir bölgeye yayılmış servis ağı, yemek, özel sağlık sigortası, aile için sunulan özel sağlık sigortası indirimleri, doğum, emzirme, ölüm, evlenme yardımları, kadın çalışanlar için kreş imkânı ya da yardımı, indirimli yurt içi/yurt dışı uçuş imkânları, vize kolaylığı, tüm dünyada anlaşmalı konaklama olanakları söz konusu sosyal olanaklar arasında yer alır.

Önemli Tarihler

İlan başvuru tarihleri: 21-27 Kasım 2018
Sınav tarihi: 01 Aralık 2018

(Sınava katılacak adaylara bildirim 28 Kasım tarihinde mail yoluyla yapılacaktır)
Sınav yeri: Eskişehir Teknik Üniversitesi, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, 2 Eylül Kampüsü Eskişehir

Türk Hava Yolları Teknik Yapısal Bakım Personeli Alımı İlanının detayları ve başvuru için alttaki linki kullanabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turk-hava-yollari-teknik-a-s-yapisal-bakim-personeli-2184647

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek İlanlardan Anında Haberdar Olun.

Twitter'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

İnstagram'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız.

   
Etiketler:

Güncel Memur Personel Alımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı