Kızılay Memur Personel Alımı Şubat 2019

Kızılay Memur Personel Alımı

​​​Kızılay farklı şehirlerde bulunan birimlerinde görev vermek üzere çeşitli kadrolardan personel alımları yapacağını ilan etti. Kızılay personel alımı başvuru koşulları ve sürecine dair detaylar haberimizde.

Kızılay kendisine ait kurumsal kariyer sitesi üzerinden yayımladığı ilanlar ile kadrosunda personel açığı bulunan birimlerine personel alımları yapıyor. Farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabildiği Kızılay personel alım ilanlarında yer alan açık pozisyon bilgilerini, alımlara başvurularda adaylarda aranan özellikleri ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 

Şubat 2019 Kızılay personel alım ilanı hakkında bilinmesi gerekenler;

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda pozisyon için personel alımları bulunuyor. Bu personel alımları kurumun farklı şehirlerde yer alan birimlerine yapılacak. Bazı kadrolar için belirli şehirlerde alım yapılacağı bildirilen ilanlarda bazı kadrolar için alımların ülke geneli olacağı da açıklandı.

Bu kapsamda kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında personel alımı yapılacağı açıklanan kurum birimlerinin bulunduğu şehirler şunlar;

Alım Yapılacak Şehirler; Ankara, Adana, Kilis, Kayseri, Mardin, Şanlıurfa, Konya ve Denizli. Bu şehirlerin dışında ayrıca tüm Türkiye geneli içinde yayımlanan ilanlar bulunuyor.

İLANDA YER ALAN AÇIK KADROLAR

Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanında haberimizin başında belirttiğimiz gibi çok sayıda pozisyonda alım yapılacak. Bu pozisyonları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

”Tapu Yönetimi Uzmanı, Emlak Yönetimi Uzmanı, Sosyal Hizmet Uzmanı, Doktor, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Müdürü, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Müdürü, Proje Yönetim Ofisi Müdürü, Bilgi Yönetim Merkezi Birim Yöneticisi, Proje Yönetim Ofisi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Profesyoneli, Bilgi Yönetim Merkezi Profesyoneli, İdari İşler Personeli (Engelli), Gençlik Çalışanı”

BAŞVURU KOŞULLARI

Kızılay personel alım ilanında da, adayların tüm Kamu İlanları için istenilen genel koşulların sağlanması gerektiği bildirildi. Bu başvuru koşulları kurumun personel alımlarında tüm adaylardan talep ettiği ortak koşullar ile alım yapılacak pozisyonunun gerekliliklerine göre belirlenen özel koşullardan oluştuğu açıklandı.

Genel Başlıklarıyla Başvuru Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kızılay personel alım ilanlarını kendisine ait olan Kızılay Kariyer internet sitesi üzerinden adaylara duyuruyor. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını bu site üzerinden elektronik olarak yapacaklar. İlana ulaşmak ve kadrolar için yayımlanan ilan metinlerini görüntülemek için aşağıda yer alan bağlantı metnini kullanabilirsiniz.

NOT: Vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın.

İlana Ulaşmak için bağlantı adresi; https://goo.gl/yKGo9g

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek İlanlardan Anında Haberdar Olun.

Twitter'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

İnstagram'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız.

   
Etiketler:

Güncel Memur Personel Alımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı